Ondernemerslounge (RTLZ) | 4.C.1 | Introductie vanuit SIXX Skybar | PLUS

01:093 jaar geleden

Maurice Vollebregt vertelt ons vanuit de fraaie SIXX Skybar (Amersfoort A1) wat ons te wachten staat in deze Special die in het teken staat van vastgoed in de regio Murcia in Spanje.

★★★★★

Seizoen 4 van Ondernemerslounge (2GO) is ons ‘zomerseizoen’ van 2021 en wordt acht weken lang op zondag, dinsdag en donderdag op RTLZ uitgezonden (in plaats van op RTL7). Maurice Vollebregt en Laurien Verstraten zijn opnieuw te gast bij hun gasten. Dit zijn - zoals altijd - ondernemers, bedrijfsspecialisten, beleggingsexperts, et cetera. Aan bod komen thema's als ondernemen, investeren en genieten van het leven. Het programma is gericht op ondernemend en welgesteld Nederland en biedt ruimte aan bedrijven om zich te presenteren aan het grote publiek.

★★★★★

Hannibal Europe investeert in de ontwikkeling, exploitatie en verkoop van vastgoedprojecten in binnen- en buitenland. Voor haar buitenlandse projecten werkt Hannibal Europe intensief samen met lokale partners met een goede staat van dienst. Voor het project in Murcia in Spanje, waarover ervaren financieel specialist Hans Bod in Ondernemerslounge (2GO PLUS) namens Hannibal Europe spreekt, gaat dit om The Art Of Living In Spain (TAOLIS). Bod legt uit dat er, in het kader van dit vastgoedproject, aantrekkelijke obligaties te verwerven zijn. Meer informatie: www.hannibaleurope.nl.

★★★★★

The Art of Living in Spain voert reeds sinds 1999 vastgoed-gerelateerde diensten uit in Spanje. Het bedrijf heeft een Nederlands managementteam en werkt, in het kader van een bijzonder vastgoedproject in Murcia, samen met Hannibal Europe. In een Special van Ondernemerslounge (2GO PLUS) leidt Ted Oorbals van The Art of Living in Spain ons rond door de regio Murcia. Ook laat hij ons het project van a tot z zien. Zo krijgen kijkers, die eventueel in wensen te gaan op de door Hannibal Europe gepresenteerde obligatie-propositie, meer gevoel bij deze kans. Meer informatie: www.theartoflivinginspain.com.

★★★★★

SIXX Skybar by Van der Valk (Amersfoort) bevindt zich op de zesde verdieping van de nieuwe vleugel van Van der Valk Amersfoort A1. In een fenomenale ambiance geniet u op deze toplocatie van cocktails, wijnen en goede bites. De 'skybar' is de ideale plek voor borrels, bruiloften, jubilea, recepties en andere bijzondere events (tot 100 personen). Ten behoeve van een Special van seizoen 4 van Ondernemerslounge (2GO PLUS) werd ervaren financieel specialist Hans Bod, inmiddels één van de oprichters van Hannibal Europe, op deze locatie geïnterviewd door Maurice Vollebregt. Meer informatie: www.sixx.nl.

Gerelateerd

Ondernemerslounge | Boardroom Specials vanuit de Kantoorvilla
Teasers / terugblikken
Maurice Vollebregt

Ondernemerslounge | Boardroom Specials vanuit de Kantoorvilla

In deze online spin-off van Ondernemerslounge (RTLZ), ontvangt Maurice Vollebregt spraakmakende gasten in de boardroom van onze Ondernemerslounge Kantoorvilla. ★★★★★ Reeds 13 seizoenen verbindt Ondernemerslounge ondernemers en anderen succesvol met elkaar én met het grote publiek. Ook in 2025 komt onze zakelijke talkshow, die in het teken staat van ondernemerschap, investeren en genieten van het leven, in het voorjaar en in het najaar op zakenzender RTLZ. De studiopresentatie is in handen van ondernemer Maurice Vollebregt, waarbij er gekozen is voor een statige locatie in het midden des lands: Kasteel Hoekelum in Bennekom (Gelderland). Uiteraard verzorgt presentatrice Laurien Verstraten ook reportages op locatie.
00:2538 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | Terugblik op Seizoen 13 (voorjaar 2025)
Teasers / terugblikken
Maurice VollebregtLaurien Verstraten

Ondernemerslounge (RTLZ) | Terugblik op Seizoen 13 (voorjaar 2025)

We blikken samen terug op een geslaagd dertiende seizoen van onze zakelijke talkshow Ondernemerslounge op RTLZ, gebracht vanuit het door Jan Frantzen ingerichte koetshuis van Kasteel Hoekelum in Bennekom, nabij Ede, ooit in het bezit van de adellijke familie van Wassenaer. In onze studio kwamen - zoals te doen gebruikelijk - ondernemers, bedrijfsspecialisten en anderen samen om met Maurice Vollebregt van gedachten te wisselen over uiteenlopende zaken, uiteraard onder het genot van de koffie van Cerco Caffè, waar zelfs Bram Moszkowicz verknocht aan is. Presentatrice Laurien Verstraten verzorgde zoals altijd de reportages bij bedrijven en op beurzen en evenementen. Ook dit seizoen werd er veel gesproken over beleggen en investeren, onder meer met Sander Pielkenrood, de CEO van Dutch Clean Tech. Ook de wereld van blockchain en cryptovaluta kwam dit seizoen uitgebreid aan bod, in samenwerking met onder meer de Dutch Blockchain Week en Bitvavo; spectaculair! Gezondheid was ook een terugkerend thema. Zo maakten we kennis met oud-Hollywoordacteur Diederik van Nederveen van Amino Alliance. Ook vastgoed was niet weg te denken; vastgoed in Nederland, in Dubai, op Bali, in Oostenrijk, in Spanje, maar ook zeker in het Verenigd Koninkrijk (in samenwerking met Securin / Ciconia). En laten we het hoogtepunt van het seizoen vooral niet vergeten: we bereikten de mijlpaal van honderd reguliere talkshowafleveringen! Speciaal daarvoor schoven Laurien Verstraten en ras-ondernemer Hemmie Kerklingh aan. In het najaar dan zijn we er weer, met seizoen 14. En ook dan zullen we ondernemers en anderen weer met veel plezier verbinden met elkaar en met het grote publiek. Tot dan!
02:332 dagen geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A7 (25-05-2025) | Vanuit Hoekelum
Seizoen 13 | Afleveringen
Maurice VollebregtLaurien Verstraten

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A7 (25-05-2025) | Vanuit Hoekelum

Deze zevende aflevering van ons dertiende seizoen, vanuit het koetshuis van Kasteel Hoekelum, werd voor het eerst op zondag 25 mei 2025 uitgezonden op zakenzender RTLZ. ★★★★★ Ruim 12 seizoenen verbindt Ondernemerslounge ondernemers en anderen succesvol met elkaar én met het grote publiek. Ook in 2025 komt onze zakelijke talkshow, die in het teken staat van ondernemerschap, investeren en genieten van het leven, in het voorjaar en in het najaar op zakenzender RTLZ. De studiopresentatie is in handen van ondernemer Maurice Vollebregt, waarbij er gekozen is voor een statige locatie in het midden des lands: Kasteel Hoekelum in Bennekom (Gelderland). Uiteraard verzorgt presentatrice Laurien Verstraten ook reportages op locatie. ★★★★★ Voor de geschiedenis van Kasteel Hoekelum te Bennekom, nabij Ede, gaan we terug naar de veertiende eeuw. Toen telde het landgoed maar liefst 2.000 hectare! In 1819 kwam het kasteel in het bezit van één van de oudste, nog levende, adellijke geslachten van ons land: de familie Van Wassenaer. Het is vandaag de dag eigendom van het Geldersch Landschap en wordt gerund door gastvrouw Esther van Holland en chef-kok Henk Jan van Ee. De studio van Ondernemerslounge is sinds seizoen 9 (begin 2023) gesitueerd in het koetshuis van het kasteel. Meer informatie: www.kasteelhoekelum.nl (https://www.kasteelhoekelum.nl). ★★★★★ Al meer dan veertig jaar ontwerpt Jan Frantzen zeer luxe meubelen met een eigen signatuur, vooral uitgevoerd in massief mahoniehout. U kunt bij dit familiebedrijf van vader en zoon Frantzen terecht voor 'art deco'-meubilair en voor klassieke ontwerpen. De meubels zijn prachtig gekleurd. In de showroom van Jan Frantzen, in Zevenhuizen, vindt u onder meer statige bureaus, kasten, tafels en zitmeubelen. Vanaf seizoen 1 is Jan Frantzen onze vaste partner op het gebied van het talkshowmeubilair. Ook in Kasteel Hoekelum is het meubilair verzorgd door Jan Frantzen. Meer informatie: www.janfrantzen.nl (https://www.janfrantzen.nl).
43:076 dagen geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.7.10 | Hemmie Kerklingh over KAV2GO
Seizoen 13 | Items
Maurice VollebregtInformatie & CommunicatieMobiliteit & Auto's

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.7.10 | Hemmie Kerklingh over KAV2GO

Ras-ondernemer Hemmie Kerklingh vertelt over de ontwikkelingen bij zijn bijzondere mobiliteitsbedrijf KAV2GO, waarmee hij nu ook bij tankstations van TinQ te vinden is. ★★★★★ Nadat ras-ondernemer Hemmie Kerklingh begin 2021 - na meer dan vijftig jaar - zijn onderneming KAV Autoverhuur verkocht had, stortte hij zich volledig op zijn moderne mobiliteitsconcept KAV2GO, waarmee eenvoudig - bijvoorbeeld via een zogeheten 'kiosk' of 'klantenzuil' - direct een bestelbus gehuurd kan worden bij bouwmarkten, meubelboulevards en tuincentra, zoals Praxis, Hornbach, Gamma en IKEA. Dit is bijvoorbeeld handig als iemand een grote aankoop doet. Oud-woordvoerder van de Amsterdamse Politie Klaas Wilting is ambassadeur van het bedrijf. Meer informatie: www.kav2go.nl (https://www.kav2go.nl).
04:456 dagen geleden