Ondernemerslounge (RTLZ) | 9.11.06 | Park Berkenrhode Oud Beekdal

04:0823 maanden geleden

Dirk-Jan Hooijer van Park Berkenrhode leidt de kijker rond op Landgoed Oud Beekdal, een van de nieuwe onderdelen van wellicht het mooiste vakantiepark op de Veluwe.

★★★★★

In het hart van de Veluwe vinden we het luxe vakantiepark Park Berkenrhode. In Ondernemerslounge vertellen diverse specialisten van dit park over de nieuwste ontwikkelingen: Landgoed Oud Beekdal en Berkenrhode Valley. Op deze nieuwe delen van het park, heeft u - net als op het traditionele Park Berkenrhode - de mogelijkheid om te investeren in duurzame en hoogwaardige vakantiewoningen. U kunt hierbij rekenen op een uitstekend rendement door (gedeeltelijke) verhuur. Geniet zorgeloos van de natuur, luxe en wellness met uw duurzame investering bij Berkenrhode! Meer informatie: www.berkenrhode.nl.

Gerelateerd

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A1 (13-04-2025) | Vanuit Hoekelum
Seizoen 13 | Afleveringen
Maurice VollebregtLaurien Verstraten

Ondernemerslounge (RTLZ) | S13 A1 (13-04-2025) | Vanuit Hoekelum

Deze eerste aflevering van ons dertiende seizoen, vanuit het koetshuis van Kasteel Hoekelum, werd voor het eerst op zondag 13 april 2025 uitgezonden op zakenzender RTLZ. ★★★★★ Reeds 12 seizoenen verbindt Ondernemerslounge ondernemers en anderen succesvol met elkaar én met het grote publiek. Ook in 2025 komt onze zakelijke talkshow, die in het teken staat van ondernemerschap, investeren en genieten van het leven, in het voorjaar en in het najaar op zakenzender RTLZ. De studiopresentatie is in handen van ondernemer Maurice Vollebregt, waarbij er gekozen is voor een statige locatie in het midden des lands: Kasteel Hoekelum in Bennekom (Gelderland). Uiteraard verzorgt presentatrice Laurien Verstraten ook reportages op locatie. ★★★★★ Voor de geschiedenis van Kasteel Hoekelum te Bennekom, nabij Ede, gaan we terug naar de veertiende eeuw. Toen telde het landgoed maar liefst 2.000 hectare! In 1819 kwam het kasteel in het bezit van één van de oudste, nog levende, adellijke geslachten van ons land: de familie Van Wassenaer. Het is vandaag de dag eigendom van het Geldersch Landschap en wordt gerund door gastvrouw Esther van Holland en chef-kok Henk Jan van Ee. De studio van Ondernemerslounge is sinds seizoen 9 (begin 2023) gesitueerd in het koetshuis van het kasteel. Meer informatie: www.kasteelhoekelum.nl (https://www.kasteelhoekelum.nl). ★★★★★ Al meer dan veertig jaar ontwerpt Jan Frantzen zeer luxe meubelen met een eigen signatuur, vooral uitgevoerd in massief mahoniehout. U kunt bij dit familiebedrijf van vader en zoon Frantzen terecht voor 'art deco'-meubilair en voor klassieke ontwerpen. De meubels zijn prachtig gekleurd. In de showroom van Jan Frantzen, in Zevenhuizen, vindt u onder meer statige bureaus, kasten, tafels en zitmeubelen. Vanaf seizoen 1 is Jan Frantzen onze vaste partner op het gebied van het talkshowmeubilair. Ook in Kasteel Hoekelum is het meubilair verzorgd door Jan Frantzen. Meer informatie: www.janfrantzen.nl (https://www.janfrantzen.nl).
43:015 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.1.09 | Laurien bij Wrapid op de Bakkersvak
Seizoen 13 | Items
Beleggen & VermogensbeheerLaurien VerstratenHoreca, Drank & SpijsStart-ups & Scale-ups

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.1.09 | Laurien bij Wrapid op de Bakkersvak

Laurien Verstraten bezoekt de stand van Wrapid en Rens Automation op de Bakkersvak, waar de eerste machine van de food startup feestelijk in gebruik genomen wordt. ★★★★★ Wrapid is een kansrijke food startup die een wrap met een gesloten onderkant en een easy-to-fill-design heeft ontwikkeld. Veel beter dan de ouderwetse wrap! In een eerste 'equity funding-ronde' is er reeds meer dan €500.000 geïnvesteerd in Wrapid, waarmee o.a. een succesvolle prototypemachine is gerealiseerd. Om de definitieve machine(s) te maken en Wrapid in de markt te zetten, is er echter nog (max.) €1.688.000 aan kapitaal nodig/gewenst. Dit is goed nieuws voor beleggers, die opnieuw mede-eigenaar kunnen worden van Wrapid B.V. Meer informatie: https://software.bondex.io/venue/wrapid/wrapid (https://software.bondex.io/venue/wrapid/wrapid).
07:555 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.1.08 | Sander Pielkenrood, Dutch Clean Tech
Seizoen 13 | Items
Beleggen & VermogensbeheerMaurice VollebregtBouw & Industrie

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.1.08 | Sander Pielkenrood, Dutch Clean Tech

Dutch Clean Tech-CEO Sander Pielkenrood is in de studio om ons te informeren over de stand van zaken bij zijn bijzondere bedrijf, waarmee u belegt in schoon water. ★★★★★ De schaarste aan schoon water is een wereldwijd probleem. Dutch Clean Tech is voortgekomen uit Pielkenrood, een bedrijf dat zich al sinds 1962 bezighoudt met het leveren van waterzuiveringsinstallaties aan industriële klanten over de hele wereld. CEO Sander Pielkenrood stelt zich nu ten doel om bij te dragen aan een betere wereld. Hiervoor brengt het bedrijf 'smart clean water solutions' naar gemeenschappen die schoon water nodig hebben (bijvoorbeeld in Mexico en Guatemala). Om haar activiteiten te financieren geeft Dutch Clean Tech obligaties uit met een hoge rente. Meer informatie: www.dutchcleantech.nl (https://www.dutchcleantech.nl).
05:365 uur geleden
Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.1.07 | Adler Resort (Oostenrijk)
Seizoen 13 | Items
Laurien VerstratenReizen & RecreatieVastgoed & Makelaardij OG

Ondernemerslounge (RTLZ) | 13.1.07 | Adler Resort (Oostenrijk)

Laurien Verstraten vertelt op de Second Home Beurs, bij de stand van het Adler Resort, dat ons team in Oostenrijk is geweest, waarna we naar een korte reportage kijken. ★★★★★ Het Adler Resort (4-sterren) is gelegen in Saalbach-Hinterglemm, een van de meest gewilde vakantieregio’s in Oostenrijk. U beleeft hier zelf niet alleen een op maat gemaakte vakantie, maar er zijn ook diverse mogelijkheden om een zinvolle vastgoedinvestering te doen in één van de appartementen. De absolute toplocatie zorgt voor een sterke vraag én voor uw (gegarandeerde) rendement. Het Adler Resort ligt praktisch direct bij de Reiterkogelbahn. Slechts een paar meter verderop is het dalstation van de kabelbaan te vinden, die u zowel in de zomer als in de winter de bergen in brengt. Meer informatie: nl.adler-resort.at (https://nl.adler-resort.at).
03:535 uur geleden